O tym, że przechodzenie przez jezdnię w miejscu, gdzie nie ma „zebry”, może się skończyć przykrymi konsekwencjami, przekonała się we wtorek, 26 stycznia, 84-letnia mieszkanka Jarosławia.
Kobieta wtargnęła na jezdnię, licząc że uda jej się bezpiecznie przejść na drugą stronę ulicy 3 Maja. Przeliczyła się i została potrącona przez nadjeżdżające bmw, za kierownicą którego siedział 28-letni mieszkaniec gminy Jarosław. Zdarzenie miało miejsce tuż przed g. 14. Z ustaleń funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu wynika, że zarówno piesza, jak i kierowca bmw byli trzeźwi. Kobieta w wyniku doznanych obrażeń została przewieziona do miejscowego szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze