Reklama

Potrącenie na 3 Maja. 84-latka przechodziła w niedozwolonym miejscu

O tym, że przechodzenie przez jezdnię w miejscu, gdzie nie ma „zebry”, może się skończyć przykrymi konsekwencjami, przekonała się we wtorek, 26 stycznia, 84-letnia mieszkanka Jarosławia.

Kobieta wtargnęła na jezdnię, licząc że uda jej się bezpiecznie przejść na drugą stronę ulicy 3 Maja. Przeliczyła się i została potrącona przez nadjeżdżające bmw, za kierownicą którego siedział 28-letni mieszkaniec gminy Jarosław. Zdarzenie miało miejsce tuż przed g. 14. Z ustaleń funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu wynika, że zarówno piesza, jak i kierowca bmw byli trzeźwi. Kobieta w wyniku doznanych obrażeń została przewieziona do miejscowego szpitala. 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości