Policjanci z przemyskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj, 11 bm., przy ul. Batorego. We wczesnych godzinach porannych kierujący mercedesem potrącił 42-letniego mężczyznę.
Informację o potrąceniu pieszego oficer dyżurny przemyskiej komendy odebrał rano przed godziną 6. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego kierujący mercedesem, jadąc w kierunku ul. Lwowskiej, na środku jezdni potrącił 42-letniego pieszego. Na miejscu zdarzenia policjanci wydziału ruchu drogowego udzielili pomocy rannemu, a następnie przekazali go ratownikom medycznym. Kierujący mercedesem był trzeźwy. Poszkodowany w wypadku pieszy decyzją lekarzy pozostał na dalszym leczeniu w szpitalu. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Oni tam chodzą jak święte krowy to było do przewidzenia..
Oni tam chodzą jak święte krowy to było do przewidzenia..