Kobieta trafiła do szpitala.
Wczoraj, 12 lutego, tuż przed godz. 13, na skrzyżowaniu ul. Przemyskiej i ul. Świerczewskiego w Dubiecku kierujący peugeotem boxerem podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 52-letniej rowerzystce, mieszkance powiatu przemyskiego.
Kobieta z obrażeniami została odwieziona do szpitala. Na szczęście nie została poważnie ranna i po badaniach wróciłą do domu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Sprawcę, 56-letniego mieszkańca Przemyśla, policjanci ukarali mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Poszkodowaną lub osoby które ją znają, proszę o kontakt.Pomogę uzyskać odszkodowanie.email bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl
Poszkodowaną lub osoby które ją znają, proszę o kontakt.Pomogę uzyskać odszkodowanie.email bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl