Reklama

Potrącenie rowerzystki na skrzyżowaniu w Dubiecku

Kobieta trafiła do szpitala.

Wczoraj, 12 lutego, tuż przed godz. 13, na skrzyżowaniu ul. Przemyskiej i ul. Świerczewskiego w Dubiecku kierujący peugeotem boxerem podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 52-letniej rowerzystce,  mieszkance powiatu przemyskiego.

Kobieta z obrażeniami została odwieziona do szpitala. Na szczęście nie została poważnie ranna i po badaniach wróciłą do domu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Sprawcę, 56-letniego mieszkańca Przemyśla, policjanci ukarali mandatem.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    odszkodowaniapodkarpackie_654 2018-03-25 07:45:05

    Poszkodowaną lub osoby które ją znają, proszę o kontakt.Pomogę uzyskać odszkodowanie.email  bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama