14 lutego po godzinie 15 na drodze wojewódzkiej nr 986 doszło do wypadku z udziałem pieszych. 56-latek kierujący autem marki Rover potrącił dwie kobiety przechodzące przez jezdnię. Jak podaje KPP w Ropczycach do zdarzenia doszło prawdopodobnie na pasach.
Do potracenia doszło wczesnym popołudniem kiedy widoczność była jeszcze dobra. Mieszaniec gminy Ostrów, kierujący pojazdem marki Rover, udając się w kierunku Ropczyc w okolicach oznakowanego przejścia dla pieszych potracił dwie osoby. Kobiety w wieku 72 i 77 lat, mieszkanki gminy Ostrów zostały przewiezione do szpitala.
Przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze z KPP w Ropczycach ustalili, że prowadzący pojazd był trzeźwy. Policjanci przeprowadzili oględziny oraz wykonali dokumentację fotograficzną, a postępowanie w tej sprawie trwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze