Reklama

Potrącił dwie staruszki

15/02/2018 10:31

14 lutego po godzinie 15 na drodze wojewódzkiej nr 986 doszło do wypadku z udziałem pieszych. 56-latek kierujący autem marki Rover potrącił dwie kobiety przechodzące przez jezdnię. Jak podaje KPP w Ropczycach do zdarzenia doszło prawdopodobnie na pasach.

Do potracenia doszło wczesnym popołudniem kiedy widoczność była jeszcze dobra. Mieszaniec gminy Ostrów, kierujący pojazdem marki Rover, udając się w kierunku Ropczyc w okolicach oznakowanego przejścia dla pieszych potracił dwie osoby. Kobiety w wieku 72 i 77 lat, mieszkanki gminy Ostrów zostały przewiezione do szpitala.

 

Przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze z KPP  w Ropczycach ustalili, że prowadzący pojazd był trzeźwy. Policjanci przeprowadzili oględziny oraz wykonali dokumentację fotograficzną, a postępowanie w tej sprawie trwa.


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości