Reklama

Potrącił rowerzystę. 32-letni mieszkaniec Jarosławia trafił do szpitala

17/03/2018 10:00

32-letni mieszkaniec Jarosławia ucierpiał w zdarzeniu na skrzyżowaniu ulic Tarnowskiego i Przygrodzie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem pandą nie zachował ostrożności podczas skrętu z ul. Tarnowskiego w ul. Przygrodzie i potrącił prawidłowo jadącego rowerzystę.

Ranny 32-letni mieszkaniec Jarosławia, kierujący jednośladem, trafił do szpitala.

Po badaniach mężczyzna opuścił placówkę.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że zarówno rowerzysta, jak i 58-letni mieszkaniec gminy Wiązownica kierujący fiatem byli trzeźwi.

Na miejscu policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2018-03-17 18:28:16

    Szprycha ci w oko ćmo samochodowa !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    odszkodowaniapodkarpackie_654 2018-03-25 07:30:21

    Rowerzystę, bądź osoby które go znają, proszę o kontakt.Pomogę uzyskać odszkodowanie.email  bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama