Urząd Miasta w Przemyślu informuje, że przez poważną awarię w sieci wodociągowej Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Przemyślu na terenie całego miasta mogą wystąpić przerwy w dostawie wody.
Magistrat zapewnia, że obecnie wszystkie dedykowane służby intensywnie pracują nad usunięciem problemu i przywróceniem dostępu do wody.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zarządco miasta bo nie jesteś godzien nosić miana prezydenta miasta. Prezydent dba o dobro mieszkańców Ty dbasz o własne dobro i kolesiostwa. Czy jesteś aż tak ślepy i nie widzisz co ten pseudo menadżer wyprawia z tą spółką. Ile inwestycji poczynił od połowy 2019 roku ile miał poważnych wpadek a ty człowieku dalej nic z tym nie robisz. Moze trzeba Tobie wizytę u okulisty skoro nie dostrzegasz tego co się dzieje. Czym zasłynął pan menago w pwiku że zmniejszył zatrudnię o ok 20% i co chwilę jakieś sprawy w sądzie pracy i Tobie to pasi aby wyzyskiwac spółkę na sponsoring sportu i twoich zachcianek. A później i tak mieszkańcy zapłacą za to w podwyższonej cenie wody. Taki to z ciebie zarządca a z twoich popleczników z importu tacy to menadżerowie. Ale w sumie menadżerowie z importu bo i zarządca z importu. Rób tak dalej to pies z kulawą nogą już nawet na Ciebie nie zagłosuje
Sporo tych awarii ostatnio. Popołudniu na Skorupki Prezydent niech podjedzie.... To sie dowie.Kiedy ostatni raz była awaria, że ostrzegano przed brakiem dostaw w całym mieście! To nie jest prywatny folwark, non stop coś słychać o PWiKu może w końcu jakieś wyjaśnienia, działania? Co tam walnęło, że całe miasto mogło mieć problemy z wodą? To się powtórzy? I juz temat zakopany cichosza może nikt sie nie zorientuje w tym bajzlu. A Zasada serii nie wystąpi? Teraz zróbcie konferencję, a nie jakieś głupoty i obrażanie Wójta Żurawicy, swoja drogą straszył pozwami Wójta.... Co tam sie odwala w PWiKu? Czy jako mieszkaniec mogę być spokojny o wodę w kranie czy nawet to jest zagrożone?
Zarządco miasta bo nie jesteś godzien nosić miana prezydenta miasta. Prezydent dba o dobro mieszkańców Ty dbasz o własne dobro i kolesiostwa. Czy jesteś aż tak ślepy i nie widzisz co ten pseudo menadżer wyprawia z tą spółką. Ile inwestycji poczynił od połowy 2019 roku ile miał poważnych wpadek a ty człowieku dalej nic z tym nie robisz. Moze trzeba Tobie wizytę u okulisty skoro nie dostrzegasz tego co się dzieje. Czym zasłynął pan menago w pwiku że zmniejszył zatrudnię o ok 20% i co chwilę jakieś sprawy w sądzie pracy i Tobie to pasi aby wyzyskiwac spółkę na sponsoring sportu i twoich zachcianek. A później i tak mieszkańcy zapłacą za to w podwyższonej cenie wody. Taki to z ciebie zarządca a z twoich popleczników z importu tacy to menadżerowie. Ale w sumie menadżerowie z importu bo i zarządca z importu. Rób tak dalej to pies z kulawą nogą już nawet na Ciebie nie zagłosuje
Sporo tych awarii ostatnio. Popołudniu na Skorupki Prezydent niech podjedzie.... To sie dowie.Kiedy ostatni raz była awaria, że ostrzegano przed brakiem dostaw w całym mieście! To nie jest prywatny folwark, non stop coś słychać o PWiKu może w końcu jakieś wyjaśnienia, działania? Co tam walnęło, że całe miasto mogło mieć problemy z wodą? To się powtórzy? I juz temat zakopany cichosza może nikt sie nie zorientuje w tym bajzlu. A Zasada serii nie wystąpi? Teraz zróbcie konferencję, a nie jakieś głupoty i obrażanie Wójta Żurawicy, swoja drogą straszył pozwami Wójta.... Co tam sie odwala w PWiKu? Czy jako mieszkaniec mogę być spokojny o wodę w kranie czy nawet to jest zagrożone?