Kilkadziesiąt minut trwały utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 884 w Krzywczy. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów.
- Kierująca osobowym renault 24-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony miejscowości Średnia, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu drogą wojewódzką citroenowi, którym kierował 72-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego – informuje sierż. szt. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
W obu pojazdach, oprócz kierowców podróżowali pasażerowie. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego oraz strażaków i policję. Nikomu nic poważnego się nie stało. Droga przez pewien czas była zablokowana, później ruch odbywał się wahadłowo. Teraz jest już bez utrudnień.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Poszkodowanych lub osoby znające biorących udział w zdarzeniu, proszę o kontakt. Pomogę uzyskać wysokie odszkodowanie. E-mail bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl
Ooo bezpłatnie... hahahahaha. Milo z twojej strony :D Co naciągacze nie wymyślą...
Droga Redakcjo czy tylko wypadki są w naszym regionie?
Osoby poszkodowane, bądź znajomych, rodzinę, proszę o kontakt.Pomogę uzyskać odszkodowanie.email bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl
Droga nie była ani przez sekundę zablokowana, skąd ci inteligenci biorą te bajeczki
Poszkodowanych lub osoby znające biorących udział w zdarzeniu, proszę o kontakt. Pomogę uzyskać wysokie odszkodowanie. E-mail bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl
Ooo bezpłatnie... hahahahaha. Milo z twojej strony :D Co naciągacze nie wymyślą...
Droga Redakcjo czy tylko wypadki są w naszym regionie?