Reklama

Powitanie lata na szkolnym boisku [ZDJĘCIA]

09/07/2017 09:30

Po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 15 w Przemyślu wspólnie z Zarządem Osiedla nr 10 „Mikołaja Kopernika” zorganizowała festyn na powitanie lata. Podobnie jak w roku ubiegłym na dzieci czekało mnóstwo atrakcji.

Program imprezy okazał się niezwykle bogaty i urozmaicony. Konkursy wokalne, plastyczne, tematyczne, quizy poświęcone zdrowemu stylowi życia oraz turnieje sprawnościowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Do zdobycia[paywall] były nagrody rzeczowe, mogące przydać się uczniom podczas letniego wypoczynku, m.in. akcesoria sportowe.

Festyn uatrakcyjniły służby mundurowe, prezentując sprzęt będący na ich wyposażeniu. Na szkolnym boisku zagościli również ratownicy medyczni oraz motocykliści. Zainteresowani mogli obejrzeć pokazy zumby, tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy z Golden Dance oraz uczniów „piętnastki”, sztuk walki, popisy solistów z Centrum Piosenki Dziecięcej działającego przy szkole oraz podopiecznych przemyskiego MDK, a także występ kapeli strażackiej „Czy się wali, czy się pali”. Organizatorzy pomyśleli również o propozycji dla aktywnych – zaprosili dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach na przyszkolnym miasteczku ruchu drogowego oraz rozmaitych rozgrywkach. Przeprowadzono m.in. turnieje: szachowy, warcabowy, badmintona, rodzinny turniej siatkówki, zabawy z chustą Klanzy. 

Najmłodszym dedykowane były szaleństwa na kładach oraz dmuchanych zjeżdżalniach. W kącikach gastronomicznych można było nabyć grillowaną kiełbasę, soki własnej produkcji i domowe ciasta. Po zakończeniu imprezy na chętnych czekała dodatkowa atrakcja – godzinny przejazd Kolejką Turystyczną, tzw. ciuchcią.

Reklama

Wydarzenie wsparli, fundując nagrody, radni miasta Przemyśla: Łucja Podbilska, Anna Gazdowicz, Robert Bal, Tomasz Kulawik, Tomasz Schabowski, Maciej Karasiński. Ponadto imprezę sponsorowały firmy: sklep spożywczy Romana Pyrcza, Przemyskie Centrum Dystrybucji Mięsa i Wędlin Szczepanik, hurtownia Domet.


AB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    olkijhgf - niezalogowany 2017-07-09 20:52:27

    Szczyt rzezi Polaków przez Ukraińcówhttps://wolnemedia.net/11-lipca-rocznica-szczytu-rzezi-polakow-przez-ukraincow/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jhgfdsa - niezalogowany 2017-07-09 20:56:16

    Szczyt rzezi Polaków przez Ukraińcówhttps://wolnemedia.net/11-lipca-rocznica-szczytu-rzezi-polakow-przez-ukraincow/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gvjhlbkn - niezalogowany 2017-07-10 19:19:05

    Wołyń. 11 lipca 1943 r. Polacy gromadzili się w kościołach. Ukraińcy z UPA dokonali masowych mordów. Rocznica Krwawej Niedzieli. PAMIĘTAMY!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama