Reklama

Powtórka z rozrywki. Sprzątanie na niewiele się zdało

18/05/2019 11:00

– Tak oto znowu wygląda nadsański brzeg w pięknym Przemyślu. Od niedawnej akcji sprzątania tego terenu, nagłośnionej na portalach społecznościowych i w lokalnych mediach, nie minęło wiele czasu, tymczasem brzeg Sanu ponownie „usłany” jest butelkami i różnego rodzaju śmieciami.

Czy nie ma tam regularnych patroli straży miejskiej? Przecież miasto jest zadłużone i wszędzie szuka się oszczędności. Czy wpływy z mandatów za śmiecenie nie mogłyby zasilać miejskiej kasy? Może dzięki nim byłoby w naszym Przemyślu nieco czyściej.
Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Marek - niezalogowany 2019-05-18 14:18:02

    Troche wysilku od myslenia czytelniczko a taki syf to naniosla woda jak byl stan podniesiony i nikt specialnie nie smieci wiec pierw pomysl co moglo byc skutkiem a potem informuj

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    scd - niezalogowany 2019-05-18 14:50:27

    Marek-brawo TY,brak słów

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ralf - niezalogowany 2019-05-18 19:10:03

    Po co karać mandatami i wkurzac tym ludzi. Lepiej zrobi akcje umoralniajaca po szkołach. Wysłać grupę ludzi zrobić prezentację i doksztalcac ludzi młodych. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama