Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło 6 marca br. w Przeworsku.
Około godziny 12.30 dyżurny przeworskiej policji został poinformowany o pożarze domu w Przeworsku. Skierowany na miejsce patrol ustalił, że źródło ognia pojawiło się w kuchni. Prawdopodobnie na skutek zwarcia instalacji elektrycznej. Właścicielka domu przebywała w tym czasie wewnątrz budynku, w części piwnicznej.
Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Funkcjonariusze pracują nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności pożaru.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze