Reklama

Pożar samochodu przez samozapłon słomy

Ciężarówka zapaliła się podczas jazdy. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Ciężarowy mercedes stanął  w płomieniach na DK 19.

28-letni kierujący pojazdem zatrzymał się, gdy zauważył, że ze skrzyni ładunkowej, na której znajdowały się kostki sprasowanej słomy, wydobywa się dym.

Wspólnie z pasażerem próbowali ugasić płonący samochód, udało się to jednak dopiero przybyłym na miejsce strażakom.

Prawdopodobną przyczyną pożaru był samozapłon słomy przewożonej na skrzyni ładunkowej.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kazek - niezalogowany 2016-08-14 08:01:06

    Nie ma się co dziwić skoro niezgaszone pety wyrzuca się przez okno w czasie jazdy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości