Reklama

Prawie 2 miliony na szkolenia pracowników

16/03/2015 13:24

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu rozdysponuje 1950 tys. zł na szkolenia dla pracowników i pracodawców, związane z podnoszeniem kwalifikacji i przekwalifikowaniem. Pieniądze są przeznaczone dla osób po 45. roku życia. Dofinansowanie jest wypłacane z góry. Mniejsze firmy mogą uzyskać pełny zwrot. Większe 80 procent kosztów.

PUP w Jarosławiu otrzymał największą kwotę ze wszystkich podkarpackich urzędów pracy, przekazaną z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Nabór wniosków już ruszył, a o zakwalifikowaniu decyduje data wpływu kompletu dokumentów. Pieniądze mogą być wykorzystane na kursy, szkolenia, a nawet studia podyplomowe. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ziomal - niezalogowany 2015-03-16 16:49:00

    kasa wyrzucona w błoto, szkolacy zgarną swoją dolę a pracodawcy swoją , a jak by tak dać tą kasę na górkę do "Endriukasy" ??? , klepacze może by coś z tego uszczknęli

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości