Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu rozdysponuje 1950 tys. zł na szkolenia dla pracowników i pracodawców, związane z podnoszeniem kwalifikacji i przekwalifikowaniem. Pieniądze są przeznaczone dla osób po 45. roku życia. Dofinansowanie jest wypłacane z góry. Mniejsze firmy mogą uzyskać pełny zwrot. Większe 80 procent kosztów.
PUP w Jarosławiu otrzymał największą kwotę ze wszystkich podkarpackich urzędów pracy, przekazaną z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Nabór wniosków już ruszył, a o zakwalifikowaniu decyduje data wpływu kompletu dokumentów. Pieniądze mogą być wykorzystane na kursy, szkolenia, a nawet studia podyplomowe.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.kasa wyrzucona w błoto, szkolacy zgarną swoją dolę a pracodawcy swoją , a jak by tak dać tą kasę na górkę do "Endriukasy" ??? , klepacze może by coś z tego uszczknęli
kasa wyrzucona w błoto, szkolacy zgarną swoją dolę a pracodawcy swoją , a jak by tak dać tą kasę na górkę do "Endriukasy" ??? , klepacze może by coś z tego uszczknęli