Reklama

Prezydent Choma gratuluje marszałkowi Kuchcińskiemu

13/11/2015 11:41

Robert Choma, prezydent Przemyśla, pogratulował posłowi Markowi Kuchcińskiemu wyboru na marszałka Sejmu RP.

„Na wczorajszym (12 listopada) pierwszym posiedzeniu Sejmu RP VIII kadencji funkcję Marszałka posłowie powierzyli Markowi Kuchcińskiemu, Posłowi Ziemi Przemyskiej” – czytamy w oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej Urzędu Miasta w Przemyślu. „Serdecznie gratuluję Panu Posłowi tego wyboru, który jest wyrazem zaufania koleżanek i kolegów z sejmowych ław, ale także potwierdzeniem szacunku dla jego dotychczasowego dorobku, jako parlamentarzysty. Jestem przekonany, że będąc druga osoba w naszym państwie dobrze będzie wypełniał swoje obowiązki wobec Ojczyzny i jej obywateli. Panie Marszałku! Dla nas dodatkową satysfakcją jest oczywiście fakt, że jest Pan mieszkańcem naszego miasta i Przemyśl oraz Podkarpacie są szczególnie bliskie Pana sercu. Proszę przyjąć życzenia samych sukcesów w nowej funkcji - niech staną się one źródłem satysfakcji oraz zachętą do dalszej pracy na rzecz Polski, naszego regionu i rodzinnego miasta” – napisał prezydent Choma.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    11 - niezalogowany 2015-11-13 14:29:52

    więcej tutaj   http://www.ermail.pl/dolacz/V3dWYGMG 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    andrzej - niezalogowany 2015-11-14 06:53:54

    To wspaniała wiadomość, że Pan Marek Kuchciński został Marszałkiem Sejmu RP. To jest jedyna postać, która najlepiej będzie sprawować to stanowisko. Jedyny Przemyślanin, w dziejach ponad 1000 letniego Przemyśla, który tak wysoko zaszedł. Marku jesteś wielki, z serca Ci gratuluję i podziwiam.  Marku z całego serca Ci gratuluję i bardzo pozdrawiam i dumny jestem z tego, że los łaskawie pozwolił chodzić nam w młodości razem do tej samej szkoły, byłeś zawsze bardzo koleżeński i nadal jesteś. Potrafisz podejść, porozmawiać, jesteś naprawdę wspaniałą postacią. Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie i z serca życzę dużo zdrowia i wytrwałości. Niech Dobry Bóg Błogosławi Ciebie, Twoich Najbliższych i Przyjaciół.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    swojak - niezalogowany 2015-12-13 19:04:47

    Też mu gratuluję

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama