Robert Choma, prezydent Przemyśla, pogratulował posłowi Markowi Kuchcińskiemu wyboru na marszałka Sejmu RP.
„Na wczorajszym (12 listopada) pierwszym posiedzeniu Sejmu RP VIII kadencji funkcję Marszałka posłowie powierzyli Markowi Kuchcińskiemu, Posłowi Ziemi Przemyskiej” – czytamy w oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej Urzędu Miasta w Przemyślu. „Serdecznie gratuluję Panu Posłowi tego wyboru, który jest wyrazem zaufania koleżanek i kolegów z sejmowych ław, ale także potwierdzeniem szacunku dla jego dotychczasowego dorobku, jako parlamentarzysty. Jestem przekonany, że będąc druga osoba w naszym państwie dobrze będzie wypełniał swoje obowiązki wobec Ojczyzny i jej obywateli. Panie Marszałku! Dla nas dodatkową satysfakcją jest oczywiście fakt, że jest Pan mieszkańcem naszego miasta i Przemyśl oraz Podkarpacie są szczególnie bliskie Pana sercu. Proszę przyjąć życzenia samych sukcesów w nowej funkcji - niech staną się one źródłem satysfakcji oraz zachętą do dalszej pracy na rzecz Polski, naszego regionu i rodzinnego miasta” – napisał prezydent Choma.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.więcej tutaj http://www.ermail.pl/dolacz/V3dWYGMG
To wspaniała wiadomość, że Pan Marek Kuchciński został Marszałkiem Sejmu RP. To jest jedyna postać, która najlepiej będzie sprawować to stanowisko. Jedyny Przemyślanin, w dziejach ponad 1000 letniego Przemyśla, który tak wysoko zaszedł. Marku jesteś wielki, z serca Ci gratuluję i podziwiam. Marku z całego serca Ci gratuluję i bardzo pozdrawiam i dumny jestem z tego, że los łaskawie pozwolił chodzić nam w młodości razem do tej samej szkoły, byłeś zawsze bardzo koleżeński i nadal jesteś. Potrafisz podejść, porozmawiać, jesteś naprawdę wspaniałą postacią. Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie i z serca życzę dużo zdrowia i wytrwałości. Niech Dobry Bóg Błogosławi Ciebie, Twoich Najbliższych i Przyjaciół.
więcej tutaj http://www.ermail.pl/dolacz/V3dWYGMG
To wspaniała wiadomość, że Pan Marek Kuchciński został Marszałkiem Sejmu RP. To jest jedyna postać, która najlepiej będzie sprawować to stanowisko. Jedyny Przemyślanin, w dziejach ponad 1000 letniego Przemyśla, który tak wysoko zaszedł. Marku jesteś wielki, z serca Ci gratuluję i podziwiam. Marku z całego serca Ci gratuluję i bardzo pozdrawiam i dumny jestem z tego, że los łaskawie pozwolił chodzić nam w młodości razem do tej samej szkoły, byłeś zawsze bardzo koleżeński i nadal jesteś. Potrafisz podejść, porozmawiać, jesteś naprawdę wspaniałą postacią. Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie i z serca życzę dużo zdrowia i wytrwałości. Niech Dobry Bóg Błogosławi Ciebie, Twoich Najbliższych i Przyjaciół.
Też mu gratuluję