Reklama

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski był dziś w Przemyślu [WIDEO]

Ukraiński przywódca jedzie dziś, 21 grudnia, do Waszyngtonu, gdzie spotka się z prezydentem Stanów Zjednoczonych Joe Bidenem. Prezydent przyjechał do Polski pociągiem, a w drodze na samolot (prawdopodobnie z podrzeszowskiej Jasionki) przesiadał się na dworcu w Przemyślu. Jest nagranie, opublikował je niezależny białoruski portal NEXTA.

Pojawiło się nagranie z prezydentem Ukrainy Zeleńskim w Przemyślu pic.twitter.com/4d7ojIiWM9

— Dmitri Ilnicki (@dimailnitsky) December 21, 2022
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama