Ukraiński przywódca jedzie dziś, 21 grudnia, do Waszyngtonu, gdzie spotka się z prezydentem Stanów Zjednoczonych Joe Bidenem. Prezydent przyjechał do Polski pociągiem, a w drodze na samolot (prawdopodobnie z podrzeszowskiej Jasionki) przesiadał się na dworcu w Przemyślu. Jest nagranie, opublikował je niezależny białoruski portal NEXTA.
Pojawiło się nagranie z prezydentem Ukrainy Zeleńskim w Przemyślu pic.twitter.com/4d7ojIiWM9
— Dmitri Ilnicki (@dimailnitsky) December 21, 2022Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze