Reklama

Promenada nad Sanem: Spotkanie stowarzyszenia MOST z przemyślanami

SIER16

Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Berka Joselewicza 1 godz: 18:00

10 sierpnia w klubie osiedlowym Nadzieja członkowie stowarzyszenia Most, społecznicy zaprosili mieszkańców Przemyśla na spotkanie informacyjne dotyczące przebudowy ulic Jana Pawła II i 22 Stycznia. Przedstawili swoje spojrzenie ne tę sprawę i wysłuchali opinii zgromadzonych. Nagranie spotkania poniżej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    skarszyn_836 2023-08-16 08:09:30

    A ja mam nadzieję, że przebudowa ulicy zostanie zrealizowana. Przypatrując się tematowi nie dopatrzyłem się żadnych konkretnych poważnych merytorycznie argumentów przeciw. A na tym spotkaniu zbyt wielu mieszkańców nie przyszło, to też o czymś świadczy. Jako mieszkaniec jednej z ulic przylegających chciałbym zmian. Krzykaczy i krytykujących w mieście mamy aż za dużo. Na filmie kilka twarzy, których widziałem już na innych protestach. Rozumiem zbliżające się wybory, trzeba zaistnieć i moim zdaniem chyba o to chodzi tym protestującym.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama