10 sierpnia w klubie osiedlowym Nadzieja członkowie stowarzyszenia Most, społecznicy zaprosili mieszkańców Przemyśla na spotkanie informacyjne dotyczące przebudowy ulic Jana Pawła II i 22 Stycznia. Przedstawili swoje spojrzenie ne tę sprawę i wysłuchali opinii zgromadzonych. Nagranie spotkania poniżej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A ja mam nadzieję, że przebudowa ulicy zostanie zrealizowana. Przypatrując się tematowi nie dopatrzyłem się żadnych konkretnych poważnych merytorycznie argumentów przeciw. A na tym spotkaniu zbyt wielu mieszkańców nie przyszło, to też o czymś świadczy. Jako mieszkaniec jednej z ulic przylegających chciałbym zmian. Krzykaczy i krytykujących w mieście mamy aż za dużo. Na filmie kilka twarzy, których widziałem już na innych protestach. Rozumiem zbliżające się wybory, trzeba zaistnieć i moim zdaniem chyba o to chodzi tym protestującym.
A ja mam nadzieję, że przebudowa ulicy zostanie zrealizowana. Przypatrując się tematowi nie dopatrzyłem się żadnych konkretnych poważnych merytorycznie argumentów przeciw. A na tym spotkaniu zbyt wielu mieszkańców nie przyszło, to też o czymś świadczy. Jako mieszkaniec jednej z ulic przylegających chciałbym zmian. Krzykaczy i krytykujących w mieście mamy aż za dużo. Na filmie kilka twarzy, których widziałem już na innych protestach. Rozumiem zbliżające się wybory, trzeba zaistnieć i moim zdaniem chyba o to chodzi tym protestującym.