Reklama

Przed nami bożonarodzeniowy kiermasz w Żurawicy. Wystawcy już mogą się zgłaszać

Imprezie towarzyszyć będą plenerowa wigilia, a także parada mikołajowa z niespodziankami dla małych i dużych.

17 grudnia po raz 2 w Żurawicy swoje wyroby zaprezenują lokalni rękodzielnicy, artyści, rzemieślnicy, sklepikarze, Koła Gospodyń Wiejskich, a stoiska uginąć się będą od świątecznych bibelotów, smakołyków i propozycji na nietuzinkowy prezent.   – Po sukcesie ubiegłorocznej edycji wydarzenia nie mamy najmniejszych wątpliwości, że w gminie Żurawica nie brakuje utalentowanych osób. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie i Panów, którzy tworzą świąteczne rozmaitości, m.in.: szopki, stroiki, bombki choinkowe, kartki, kalendarze i choinki, szyją kolorowe skrzaty, wyrabiają biżuterię oraz wyczarowują w zaciszu swoich domów różne inne atrybuty świąt Bożego Narodzenia, do zgłaszania chęci udziału w pierwszym  Żurawickim Kiermaszu Bożonarodzeniowym. Do składania (albo wysyłania) zgłoszeń zapraszamy także miejscowych przedsiębiorców, właścicieli winnic, sadowników, pszczelarzy, gospodynie oraz producentów żywności naturalnej, tradycyjnej i regionalnej – zachęca Agata Godos z UG Żurawica.   Udział wystawców w kiermaszu jest całkowicie bezpłatny.  Jest jednak pewien wymóg. Schludna, gustowna i nawiązująca do atmosfery świąt Bożego Narodzenia aranżacja stoiska. Więcej informacji TUTAJ.  


fot.UG Żurawica
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama