Maluchy z grupy „Żabek” z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu Dzień Dziecka mają wyjątkowe szczęście. Atrakcje związane z Dniem Dziecka nie ograniczyły się u nich do jednego dnia. Ostatnim akcentem święta maluchów, trwającego od początku czerwca, była impreza w przedszkolnym ogrodzie.
Pierwszego dnia miesiąca dzieci z przedszkola nr 11 odwiedził gospodarz miasta Wojciech Bakun, który z okazji ich święta czytał najmłodszym bajkę „Kicia Kocia”, a także obdarowywał ich słodkościami. Dosłownie kilka dni później maluchy miały przyjemność gościć funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Przemyślu, a 10 czerwca przedszkolne „żabki” mogły do woli figlować w przedszkolnym ogrodzie. Za sprawą dyrektor placówki Teresy Nyrki najmłodsza przedszkolna grupa wprowadzona została tego dnia w radosny nastrój, będący zapowiedzią zbliżającego się lata. – Było radośnie, smacznie i kolorowo, nie zabrakło zabaw i tańców, maluchy z najmłodszej grupy z radością i entuzjazmem brały udział w przygotowanych z myślą o nich rywalizacjach sportowych... Zabawom nie było końca – relacjonuje wychowawczyni grupy Iwona Lisowska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A panie wszystkie ubrane na czarno i gdzie te kolory???miało być bajecznie i kolorowo a tu wstrętna czerń jak na stypie ☹️
A panie ubrane na czarno a miało być bajecznie i kolorowo a wyszło jak na stypie ☹️
[url=https://www.myaarpmedicare.life/]www.myaarpmedicare.com[/url]
A panie wszystkie ubrane na czarno i gdzie te kolory???miało być bajecznie i kolorowo a tu wstrętna czerń jak na stypie ☹️
A panie ubrane na czarno a miało być bajecznie i kolorowo a wyszło jak na stypie ☹️
[url=https://www.myaarpmedicare.life/]www.myaarpmedicare.com[/url]