Reklama

Przedszkolaki do odznaki

23/06/2015 20:24

Pod hasłem ,,Żyjmy zdrowo – na sportowo” odbyła się Lubaczowska Międzyprzedszkolna Spartakiada Sportowa o Puchar Burmistrza Miasta Lubaczowa.

W zawodach wzięło udział trzy przedszkola miejskie z Lubaczowa: nr 1, nr 2 i nr 3. W grach i zabawach brały udział dzieci  w wieku 5 – 6 lat. Biegi w workach, strzały piłką do bramki, rzuty woreczkiem do celu, toczenie piłki lekarskiej po ziemi – to tylko niektóre z konkurencji, z którymi musiały się zmierzyć. Łącznie w zabawach wzięło udział ponad 150 dzieci.[paywall]
Ostatecznie w zawodach pierwsze miejsce zajęło Miejskie Przedszkole nr 2 zdobywając 22 punkty. Drugie miejsce zajęło Miejskie Przedszkole nr 1 zdobywając 20 punktów, a trzecie – Miejskie Przedszkole nr 3, które zdobyło 18 punktów. Wszystkim przedszkolom wręczono pamiątkowe dyplomy i puchary. Nad przebiegiem zabaw opiekę sprawowali sędziowie.
Organizatorem Międzyszkolnej Spartakiady Sportowej było Przedszkole nr 1 oraz Miejski Ośrodek Sportu w Lubaczowie. – Celem zawodów było integracja grup przedszkolnych, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, zachęcanie dzieci do aktywności ruchowej i wzbogacanie ich przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo – mówi dyrektor MOS Waldemar Łuczak.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ozzman - niezalogowany 2015-06-23 21:33:44

    To bardzo fajnie, że dzieciaczki od malenkości uprawiają rozmaite sporty, niestety, też od malenkości są zatruwane rozmaitymi nieczystościami czyli m.in szczątkami pomordowanych zwierząt przerabianymi na różne wymyślne sposoby, jednakowoż nie wszędzie tak jest   YOUTUBE.COM - WEGETARIAŃSKIE PRZEDSZKOLE [PL] 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama