Pod hasłem ,,Żyjmy zdrowo – na sportowo” odbyła się Lubaczowska Międzyprzedszkolna Spartakiada Sportowa o Puchar Burmistrza Miasta Lubaczowa.
W zawodach wzięło udział trzy przedszkola miejskie z Lubaczowa: nr 1, nr 2 i nr 3. W grach i zabawach brały udział dzieci w wieku 5 – 6 lat. Biegi w workach, strzały piłką do bramki, rzuty woreczkiem do celu, toczenie piłki lekarskiej po ziemi – to tylko niektóre z konkurencji, z którymi musiały się zmierzyć. Łącznie w zabawach wzięło udział ponad 150 dzieci.[paywall]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To bardzo fajnie, że dzieciaczki od malenkości uprawiają rozmaite sporty, niestety, też od malenkości są zatruwane rozmaitymi nieczystościami czyli m.in szczątkami pomordowanych zwierząt przerabianymi na różne wymyślne sposoby, jednakowoż nie wszędzie tak jest YOUTUBE.COM - WEGETARIAŃSKIE PRZEDSZKOLE [PL]
To bardzo fajnie, że dzieciaczki od malenkości uprawiają rozmaite sporty, niestety, też od malenkości są zatruwane rozmaitymi nieczystościami czyli m.in szczątkami pomordowanych zwierząt przerabianymi na różne wymyślne sposoby, jednakowoż nie wszędzie tak jest YOUTUBE.COM - WEGETARIAŃSKIE PRZEDSZKOLE [PL]