Reklama

Przedszkolaki z Dubiecka odwiedziły naszą redakcję

Jak to jest zasiąść w fotelu redaktora i czy to w ogóle ciekawe zajęcie? Te i inne wątpliwości przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Dubiecku rozwiewały podczas wizyty w siedzibie redakcji Życia Podkarpackiego.

Liczna grupa przedszkolaków z opiekunami przebywała w naszej redakcji w środę, 15 marca. Trzeba przyznać, że maluchy czuły się u nas jak u siebie, ochoczo zaglądając w każdy kąt. Na razie dziennikarstwo poznały w teorii. Być może w przyszłości, gdy podrosną, zechcą spróbować dziennikarskiego fachu w praktyce. Podsumowaniem sympatycznych odwiedzin było pamiątkowe zdjęcie w dziale reklamy.


fot.Marcin Łabuda
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości