Jak to jest zasiąść w fotelu redaktora i czy to w ogóle ciekawe zajęcie? Te i inne wątpliwości przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Dubiecku rozwiewały podczas wizyty w siedzibie redakcji Życia Podkarpackiego.
Liczna grupa przedszkolaków z opiekunami przebywała w naszej redakcji w środę, 15 marca. Trzeba przyznać, że maluchy czuły się u nas jak u siebie, ochoczo zaglądając w każdy kąt. Na razie dziennikarstwo poznały w teorii. Być może w przyszłości, gdy podrosną, zechcą spróbować dziennikarskiego fachu w praktyce. Podsumowaniem sympatycznych odwiedzin było pamiątkowe zdjęcie w dziale reklamy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze