Reklama

Przegląd Kolędniczy DPS-ów

08/02/2020 08:39

Po raz 21. w DPS w Huwnikach 30 stycznia odbył się Przegląd Kolędniczy Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej. Wystąpiły zespoły z 9 placówek.

– Jak co roku spotykamy się w Huwnikach, u stóp Matki Bożej Kalwaryjskiej, żeby świętować[paywall] Boże Narodzenie w formie przeglądu kolędniczego. Różna aura towarzyszyła nam w poszczególnych latach: były mrozy i śniegi, a dzisiaj niektórzy mówią, że jesteśmy u progu wiosny. Ale na tej sali zawsze była gorąca atmosfera, zawsze było przyjemnie i towarzyszy nam poczucie bliskości i wzruszenia – mówiła, otwierając przegląd Zofia Ważna-Lisowiec, dyrektor DPS w Huwnikach.

Tradycyjnie jako pierwsi wystąpili gospodarze. Warto zauważyć, że mieszkanka tego domu – pani Mariola – jako jedyna wystąpiła we wszystkich edycjach przeglądu.

Reklama

Następnie na scenie zaprezentowały się kolejno domy z Jarosławia, Przemyśla (św. Brata Alberta), Rudy Różanieckiej, Przemyśla (Lipowica), Moszczan, Wysocka, Moczar i Sośnicy. Zwieńczeniem wydarzenia była zabawa karnawałowa.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama