Miłośnicy rowerów, narodowcy i kibice przejechali 45 km, by uczcić pamięć bohaterów walczących przed laty o wolność Polski. 13 marca odbył się I Rajd Rowerowy Szlakiem Armii Krajowej. W niedzielnym wydarzeniu wzięło udział 85 osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
AK i tylko szlak 45km?