– Przy ulicy Grunwaldzkiej, niedaleko stacji paliw, znajduje się przejście dla pieszych. Jest naprawdę uczęszczanym miejscem, szczególnie w czasie roku szkolnego, kiedy dzieci podążają tędy do pobliskiej szkoły. Nie ma tu świateł drogowych ani tak zwanego przycisku, wymuszającego na kierowcach zatrzymanie się.
Zauważyłem, że bardzo niechętnie stają oni przed zebrą. Czasem trzeba naprawdę długo czekać, żeby któryś z nich odczytał zamiar wejścia na pasy. Dlatego apeluję do zmotoryzowanych, żeby byli bardziej uważni i nie ignorowali pieszych oczekujących na możliwość przekroczenia jezdni. Drugie newralgiczne miejsce, na które chciałbym zwrócić uwagę, to przejście dla pieszych przy placu Na Bramie. Światła ustawione są tu bardziej pod kierowców i czasem też trzeba długo się naczekać na moment, kiedy w końcu pojawi się zielone, warunkujące przejście przez jezdnię.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.dajcie więcej świateł i rond w Przemyślu.
dajcie więcej świateł i rond w Przemyślu.