Reklama

Przekroczył prędkość o 51 km/h, miał ponad 2 promile

24/01/2018 22:04

Ponad 2 promile alkoholu miał 27-letni kierowca opla, który przekroczył prędkość o 51 km/h.

Dzisiejszej nocy tuż po godz. 1 na ulicy Poniatowskiego w Stalowej Woli patrol ruchu drogowego zauważył jadący z nadmierną prędkością pojazd. W tym miejscu obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h, a on jechał o 51 km/h szybciej.

Oplem kierował 27-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

27-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości