Ponad 2 promile alkoholu miał 27-letni kierowca opla, który przekroczył prędkość o 51 km/h.
Dzisiejszej nocy tuż po godz. 1 na ulicy Poniatowskiego w Stalowej Woli patrol ruchu drogowego zauważył jadący z nadmierną prędkością pojazd. W tym miejscu obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h, a on jechał o 51 km/h szybciej.
Oplem kierował 27-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.
27-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze