Reklama

Przekroczył prędkość…a to dopiero początek

01/02/2024 08:00

Kilka dni temu w Wierzbnej, policjanci jarosławskiej drogówki zatrzymali 38-latka, który kierując toyotą przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 23 km/h.

Gdy się zatrzymał okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Krakowa–Krowodrzy.

Co więcej, w trakcie dalszych czynności ujawniono, że mężczyzna posiada w pojeździe woreczek foliowy, wewnątrz którego znajduje się folia aluminiowa i krystaliczna substancja. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że jest to mefedron.

Kierujący toyotą był trzeźwy. Została mu pobrana krew do badań na zawartość środków odurzających. Trafił też do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama