Reklama

Przemycał sterydy w... akumulatorze

12/03/2024 11:22

Na nietypowy pomysł wpadł 42-letni obywatel Ukrainy. Chciał bowiem przemycić do Polski sterydy anaboliczne. By ukryć je przed funkcjonariuszami funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Budomierzu, ukrył je w akumulatorze.

Oni jednak nie dali się tak łatwo zwieść. Podczas szczegółowej rewizji kierowanego przez niego pojazdu odkryli dwa akumulatory. Jeden z nich okazał się być przerobionym do przemytu.

W jego wnętrzu mundurowi odkryli ponad 140 ampułek ze sterydami. Przeciwko mężczyźnie zostało wszczęte postępowanie karne skarbowe. Na poczet grożącej mu kary zabezpieczono 5 tys. zł.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama