Na nietypowy pomysł wpadł 42-letni obywatel Ukrainy. Chciał bowiem przemycić do Polski sterydy anaboliczne. By ukryć je przed funkcjonariuszami funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Budomierzu, ukrył je w akumulatorze.
Oni jednak nie dali się tak łatwo zwieść. Podczas szczegółowej rewizji kierowanego przez niego pojazdu odkryli dwa akumulatory. Jeden z nich okazał się być przerobionym do przemytu.

W jego wnętrzu mundurowi odkryli ponad 140 ampułek ze sterydami. Przeciwko mężczyźnie zostało wszczęte postępowanie karne skarbowe. Na poczet grożącej mu kary zabezpieczono 5 tys. zł.

em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze