Reklama

Przemyscy młodzi karatecy zawojowali Zagórz

W Zagórzu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wschodniego Okręgu Karate Kontaktowego. W imprezie znakomicie zaprezentowali się reprezentanci Kyokushin Przemyśl Karate Clubu.

Turniej w Zagórzu zorganizowany został przez Kyokushin Karate Lesko, prowadzony przez sensei Roberta Dymka. 24-osobowa ekipa przemyskiego klubu przywiozła do domu aż 20 medali, zajmując 1. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W kategorii kata na najwyższym stopniu podium stanęli sensei Artur Krytak i Amelia Gibała. W kategorii kumite swoje kategorie wygrali: Kuba Karasiewicz, Karol Wojtaszek, Szczepan Przybyłowicz, Wiktoria Kamionka i Adam Składoń. Srebrne krążki zdobyli: A. Gibała, Patryk Kardasz, Wiktor Rabczak i Oskar Wawro, zaś brązowe: Tomasz Przybyłowicz, Maja Wołoszyn, Kamil Buksa, Lilianna Wilk, Szymon Rajzer, Bartosz Skowron, Kamil Kleban, Kamil Szafran i Lena Skwarczyńska.

Reklama

Tym razem poza strefą medalową uplasowali się: Antoni Król, Karol Siek, Karol Szafran, Oliwia Sidorko i Bartosz Rachwał.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama