Reklama

Przemyscy policjanci włączyli się w „Szlachetną Paczkę”

„Szlachetna Paczka” jest inicjatywą, która co roku ma na celu wspierać najbardziej potrzebujące osoby w tym trudnym dla nich, przedświątecznym czasie. W tym toku, również Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Przemyślu postanowił dołączyć do zbiórki.

Funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni przemyskiej komendy, zebrali niemal 500 produktów, wśród których znalazły się produkty spożywcze z długim terminem ważności, środki czystości i słodycze.

W sobotę, 10 grudnia zostały przekazane do specjalnego magazynu, skąd trafią do najbardziej potrzebujących. 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama