„Szlachetna Paczka” jest inicjatywą, która co roku ma na celu wspierać najbardziej potrzebujące osoby w tym trudnym dla nich, przedświątecznym czasie. W tym toku, również Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Przemyślu postanowił dołączyć do zbiórki.
Funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni przemyskiej komendy, zebrali niemal 500 produktów, wśród których znalazły się produkty spożywcze z długim terminem ważności, środki czystości i słodycze.
W sobotę, 10 grudnia zostały przekazane do specjalnego magazynu, skąd trafią do najbardziej potrzebujących.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze