Tym razem to nie była manifestacja. W niedzielne południe bez futer z norek, ale za to z piernikowymi serduszkami pojawili się na przemyskim Rynku przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji z Przemyśla.
– Różnie, nie zawsze pozytywnie nas przedstawiają – mówi Komitet Obrony Demokracji. – Jesteśmy stowarzyszeniem, grupą ludzi, których jednoczy idea demokracji i poczucie konieczności sprzeciwu wobec zagrożeń wynikających z działań obecnego rządu. Zależy nam na utrzymaniu demokracji, czyli na trójpodziale władzy, na skuteczności Trybunału Konstytucyjnego, jako gwaranta[paywall] naszej wolności wynikającej z niezawisłości sądów. Te elementy stawiamy jako najważniejsze dla demokracji liberalnej, za którą się opowiadamy. Protestujemy też przeciw skutkom procesu zawłaszczania, takim jak upolitycznienie mediów, zmianą reguł w służbie cywilnej czy nadmiernym uprawnieniom policji i innych służb – mówił Witold Domański, przemyski koordynator KOD.
– Słyszymy, iż fakt, że jeszcze możemy być na ulicach, jest dowodem na istnienie demokracji. Nie twierdzimy, że w tej chwili nie mamy demokracji, ale wiele sygnałów świadczy o tym, że jest ona zagrożona i dlatego protestujemy, bo za późno będzie, kiedy nie będziemy mieli do tego prawa. Do tej pory protestowaliśmy przeciw próbom paraliżowania Trybunału Konstytucyjnego, zawłaszczaniu mediów publicznych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Patrząc na tych ludzi można powiedzieć - kwiat społeczeństwa.A te niewykształcone d....e z pisu chrzanią że KOD to ci odsunięci od koryta czy inne resortowe dzieci.Należy mieć nadzieję że te wszystkie nowe Albiny (joja i inne penelopy), długo nie będą przy władzy i nie zdążą wszystkiego zepsuć.
Do kasander-głupszego komentarza dawno nie czytałam. masakra!!
Zmień rodzaj beretu bo ten ci zrył równo.
Komuchy do puchy Bronek do Wronek !
czy Oni wiedzą kto ich KOD finansuje i jaki ma wobec Polski plan ?? http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176
Jak zwykle u Polaków - wszystkiemu winni są Żydzi.Tylko po kiego grzyba czcicie Żyda i jeszcze królem Polski go chcecie obrać?
Proszę moderatora tego Forum o eliminowanie chamów, którzy pomylili stronę "Życia... " z rynsztokiem w jakim żyją na co dzień.
Gdyby tak miało być PISoBOLSZEWIA przestałaby istnieć .A Maliniak z innymi miernotami zająłby miejsce innym w tym sanatorium :)
jeszcze tutaj dali się otumanić przez tego z cyckiem na głowie uchylającego się od płacenia alimentów dziecioroba
Często są to ludzie , którzy nie wiedzą , co czynią. Wysługują się silą , które sa wrogie wobec Polski . Mówi sie - i to coraz częściej - ,że sponsoruje to dziadostwo wróg Polski Śoros. Kim jest ta postać , to wielu zapewne się domyśla. Do niego skarżą się głównie przedstawiciele sił liberalnych , masońskich , którzy utracili swe wpływy , a co za tym idzie i pieniądze. Stąd ten kwik jak w chlewie u świń
Wystarczy spojrzeć na te syte lica. Nie tak wyglądają w znakomitej większości szarzy, przeciętni zjadacze chleba w nadsańskim grodzie.
Wasze POkwikiwanie to balsam na nasze uszy!Koryto POjechało do Brukseli i nawet na święta nie przyjeżdża bo boi się oswoją d.pę.A co do zepsucia to napisz co w Polsce można by było jeszcze POwas zepsuć co?
Jak PO byla przy wladzy bylo ok, spokojnie,A teraz prostesty i komisje z unii. Wczesniej moja corka pracowala w biurze poselskim i jeszcze synowi sie szykowala robota , dobrze zarabiala i matce jeszcze pomogla. A przez te pisiary robote stracila, bo biuro zlikwidowali.
Czytając te wpisy nasuwa się pytanie. Przeciez u nas w Przemyślu i prawie całym województwie od zawsze rządzi Pis. to skąd te podniety że będzie lepiej, przeciez u nas od zawsze jest lepiej, a jak tak to juz lepiej byc nie może. Nie prawda ?
Proszę podąć kilka przykładów gdzie ci ludzie zostali skrzywdzeni przez obecny Rzad.
Patrząc na tych ludzi można powiedzieć - kwiat społeczeństwa.A te niewykształcone d....e z pisu chrzanią że KOD to ci odsunięci od koryta czy inne resortowe dzieci.Należy mieć nadzieję że te wszystkie nowe Albiny (joja i inne penelopy), długo nie będą przy władzy i nie zdążą wszystkiego zepsuć.
Do kasander-głupszego komentarza dawno nie czytałam. masakra!!
Zmień rodzaj beretu bo ten ci zrył równo.