Reklama

Przemyscy radni chcą przekazać laptopy szkołom

Z inicjatywy radnego Robert Bala (Regia Civitas) przemyskie szkoły mogą się wzbogacić o laptopy, które do tej pory służyły 23 przemyskim radnym podczas sesji.

W związku z wdrożeniem programu e-sesja podczas obrad Rady Miejskiej w Przemyślu i zakupem tabletów do obsługi tego systemu, dotychczas używane przez radnych laptopy zostały zwrócone do Kancelarii Rady Miejskiej w Przemyślu[paywall]. – Z informacji, które posiadam, wynika, że w przemyskich szkołach brakuje komputerów przenośnych, wykorzystywanych przez nauczycieli w celach edukacyjnych i do bieżącej pracy. Proszę o przekazanie naszych laptopów do tych placówek – z taką prośbą do prezydenta miasta Wojciecha Bakuna zwrócił się radny R. Bal.

Na interpelację otrzymał już odpowiedź. – Nie wszyscy jeszcze zwrócili sprzęt. Ten, który został już oddany, oczekuje na ocenę przez komisję, czy nadaje się do dalszego użytkowania. Po dokonaniu tej weryfikacji będzie oczywiście możliwe nieodpłatne przekazanie ich szkołom, które złożą taki wniosek do urzędu. Niemniej nie jestem w tej chwili w stanie powiedzieć, czy zwrócony sprzęt będzie w takim stanie, aby pozwalał na dalsze użytkowanie, jak też podać liczby komputerów możliwych do przekazania – stwierdził prezydent W. Bakun.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    m37 - niezalogowany 2018-12-09 20:58:46

    A sobie kupią nowe.Super :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    na wieś po rozum, do miasta po - niezalogowany 2018-12-10 09:51:54

    Poprawia się wyraźnie koniunktura w naszej nieszczęśliwej pipidówce. Niecały miesiąc rządów jaśnie nam panującego przywódcy i już! Zrealizowano pierwszą obietnicę wyborczą, w skrócie informatyzacji naszej nieszczęśliwej pipidówki. Brawo! Oby tak dalej!Nikt nie wierzył że się poprawi, a tu proszę pieniądze się znalazły na wysokie pensje i nawet starczyło na przekazanie 23 komputerów.Gospodarny i miłościwy jest nasz Nowy przywódca, a mi łzy napływają do oczu, ze szczęścia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ptzemyslanin - niezalogowany 2018-12-10 10:53:02

    Wielkie chalo przecierz to nie za ich kase. Panie. Bal. przestan pan sie promowc

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama