Reklama

Przemyska Dycha już we wrześniu wystartuje po raz trzeci

17/08/2015 16:24

Już tylko miesiąc dzieli nas od trzeciej edycji PRZEMYSKIEJ DYCHY, czyli biegu ulicznego rozgrywanego na dystansie 10 km. Lista uczestników zapełnia się szybko, ale na pewno znajdzie się jeszcze miejsce dla Ciebie!

Biegacze wystartują już 20 września o godzinie 10:00 z ulicy Kazimierza Wielkiego, przebiegną przez  ulicę Grunwaldzką, Wybrzeże Jana Pawła II, Wybrzeże Wilsona, Aleję Solidarności i ul. Mickiewicza aż do lini mety na Placu Niepodległości.  Trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.  Oprócz klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn przewidziano klasyfikacje wiekowe (6 kategorii dla kobiet i 6 kategorii dla mężczyzn), a także kategorię „mieszkańcy Przemyśla i Powiatu Przemyskiego” oraz „biegacze z dziecięcymi wózkami biegowymi”. 

Dla komfortu wszystkich uczestników przewidziany jest punkt nawadniający na trasie i mecie biegu a także pyszny posiłek regeneracyjny. Każdy uczestnik Przemyskiej Dychy może liczyć  na piękny medal oraz pamiątkową koszulkę biegową. 

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych z Przemyśla i regionu. Tegoroczny limit uczestników to 1000 osób.  Wciąż jeszcze są wolne miejsca, ale tylko do końca sierpnia można zapisać się za najniższą kwotę wpisowego!

Bieg organizują Przemyski Klub Biegacza i Sklep Biegowy Szafa Biegacza. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów i zasad uczestnictwa znajdują sie na stronie internetowej www.przemyskadycha.pl




Reklama





red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama