Dwa tygodnie (od 15 do 29 lutego br.) miał trwać pobyt 20-osobowej grupy uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu w Rimini (słynna wypoczynkowa miejscowość w środkowo-wschodnich Włoszech, nad Morzem Adriatyckim) w ramach praktyk zawodowych. Ze względu na coraz większą liczbę przypadków koronawirusa w Italii, wracają już dzisiaj, 26 lutego br.
W drogę powrotną do Przemyśla wyruszyli o g. 14. Taką decyzję podjęła dyrekcja szkoły w porozumieniu z władzami miasta. W związku z tym faktem w przemyskim magistracie odbyło się dzisiaj, 26 lutego br., spotkanie sztabu kryzysowego z udziałem władz na czele z prezydentem Wojciech Bakunem, ordynatorem oddziału zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu lek. Danutą Malcher-Bober, przedstawicielami służb sanitarnych, policji, straży miejskiej oraz naczelników wydziałów edukacji, sportu i zarządzania kryzysowego UM w Przemyślu oraz w Starostwie Powiatowym w Przemyślu. Obecna była również dyrekcja ZSEiO.
Z uzyskanych informacji wynika, że wspomniana grupa (2 nauczycieli i 18 uczniów) czuje się dobrze. Są zdrowi. Wszystkich zainteresowanych (rodziców, nauczycieli, mieszkańców miasta) uspokajamy! Na chwilę obecną nie ma żadnego podejrzenia, iż powracającym z Rimini młodym ludziom zagraża śmiercionośny wirus. Nie ma też absolutnie żadnych przesłanek do tego, by bać się, że wraz z nimi pojawi się on w naszym mieście.
Młodzież – po przyjeździe do Przemyśla – zostanie przebadana. Potem, ze względów bezpieczeństwa, poddana dwutygodniowej kwarantannie. W przypadku ewentualnego podejrzenia zakażenia koronawirusem u któregokolwiek z nich, zostanie natychmiast zatrzymany na oddziale zakaźnym Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ZSEiO najlepsza szkola w Przemyslu. Wyksztalcila przedsiebiorczych i inteligentnych ludzi. Pozdrowienia dla wszystkich nauczycieli z ZSEiO.
Żeby tylko nie przywieźli syfu z Włoch, jeszcze nam tego brakuje po nieudolnie władzy jeszcze wirus...
Koronawirus jak itp. hetery to znak dla ludzkości od wyższej świadomości Ziemi jako Gai. Przechodzą ze zwierząt na ludzi przez jedzenie mięsa - to nie jest przypadek !!MIĘSO ALBO ZDROWIE I ŻYCIE ?!? WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE !!
YOUTUBE.COM - TAK WYGLĄDA TARG W WUHAN W MIEŚCIE W KTÓRYM ZNAJDUJE SIĘ EPICENTRUM KORONAWIRUSADR A TRYBUSZ: KORONAWIRUS PRZESZDŁ NA LUDZI ZE ZWIERZĄT - RADIOPOZNAN.FMKORONAWIRUS I PRZEBIEG CHOROBY SZOKUJĄCE INFORMACJE... - PLANETA.PL
Musimy uważać i liczyc tylko na siebie oraz samorząd.Na pomoc z zewnątrz nie ma co liczyć.Sami musimy sie zorganizowac i dmuchać na zimne.Tym bardziej,że nasz szpital jest zastawem pożyczki dla Urzędu Marszałkowskiego już praktycznie jest własnoscią banku.A bank jak to bank może sobie zrobić ze szpitala np hotel itp.
Średniowiecze, przypominam, skończyło się bardzo dawno temu,ale jak widać co niektórzy nie nadążają.
ZSEiO najlepsza szkola w Przemyslu. Wyksztalcila przedsiebiorczych i inteligentnych ludzi. Pozdrowienia dla wszystkich nauczycieli z ZSEiO.
Żeby tylko nie przywieźli syfu z Włoch, jeszcze nam tego brakuje po nieudolnie władzy jeszcze wirus...
Koronawirus jak itp. hetery to znak dla ludzkości od wyższej świadomości Ziemi jako Gai. Przechodzą ze zwierząt na ludzi przez jedzenie mięsa - to nie jest przypadek !!MIĘSO ALBO ZDROWIE I ŻYCIE ?!? WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE !!