Najprawdopodobniej po nadchodzącym weekendzie przebudowana część przemyskiego Rynku zostanie oddana do użytku. Przemyślanie i turyści będą mogli podziwiać ją w pełnej krasie.
Tuż po weekendzie odbędzie się odbiór techniczny prac. Obecnie trwają ostatnie, kosmetyczne szlify przy odpowiednim przygotowaniu obrysu starego ratusza, który znajduje się niemal w centralnym miejscu przebudowanego fragmentu.
Lampy, które będą go podświetlać są już na miejscu, a ekipy remontowe niebawem rozbiorą ogrodzenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze