Reklama

Przemyski szpital będzie miał swój sztandar

27 września nastąpi nadanie sztandaru dla Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu.

To ważne wydarzenie w długoletniej historii placówki, podczas którego nastąpi również wręczenie odznaczeń państwowych dla zasłużonych pracowników szpitala.

Msza św. pod przewodnictwem metropolity przemyskiego apba Adama Szala odbędzie się w kościele św. Józefa Sebastiana Biskupa w Przemyślu, o g. 12, natomiast godzinę wcześniej zaplanowane jest wystąpienie Beaty Grzyb – świadka cudów św. Ojca Pio.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje marszałek województwa Władysław Ortyl.

Zapraszamy!


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości