Przedstawienie w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu rozpoczęło w Przemyślu akcję „Kocyki dla dzieci z Afryki”.
Pierwszoklasiści z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Izaaka Newtona w Przemyślu zaprezentowali dla pierwszaków z innych szkół przedstawienie, które miało im pomóc lepiej poznać kontynent afrykański.
fot.Paweł Bugira
Uczniowie innych szkół chętnie odpowiadali na zagadki. Pytania dotyczące „czarnego lądu” nie sprawiały im problemu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze