Reklama

Przemyskie karetki służą innym


Kilkanaście dni temu jedna z karetek Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu trafiła do Szpitala Powiatowego SP ZOZ w Nowej Dębie. Okazuje się, że nie jest jedynym pojazdem z Przemyśla, który służy innym jednostkom czy instytucjom.


Tabor w przemyskim pogotowiu ratunkowym wymieniany jest na bieżąco. Bo pojazdy, które mają służyć do ratowania zdrowia i życia ludzi, muszą być absolutnie sprawne. Co roku szefostwo WSPR w Przemyślu kupuje nowe ambulanse w nowoczesnym wyposażeniem.

– Tak, to prawda. Sprzęt musi być jak najbardziej sprawny, jak najbardziej do dyspozycji i jak najbardziej nowoczesny, co roku się zmienia. Jest coraz nowszy. Eksploatacja samochodów ratownictwa medycznego jest znacznie poważniejsza niż tych wykorzystywanych do celów prywatnych. Jeśli jest wyjazd, aby uratować czyjeś życie, to się wsiada i jedzie

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 82% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/10/2025 08:13
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama