Na początku stycznia br. w Przemyślu zawiązało się koło nowej partii w naszym regionie – .Nowoczesnej Ryszarda Petru.
Podczas walnego zebrania wybrany został zarząd przemyskiego koła. Bezwzględną większością głosów przewodniczącym został Paweł Haliniak, wiceprzewodniczącą – Aneta Bik, sekretarzem – Iga Kaliwoszka, skarbnikiem – Kamil Kurosz, zaś członkiem zarządu – Arkadiusz Sputowski[paywall]. Jak poinformował P. Haliniak, obecnie członkowie koła są w trakcie finalizacji rozmów w sprawie siedziby biura .Nowoczesnej w Przemyślu, do którego mieszkańcy Przemyśla i okolic będą mogli się udać i zgłaszać nurtujące ich problemy.
– Chcemy pomagać w ich rozwiązywaniu. Chcemy być blisko ludzi, by słuchać ich opinii w sprawach dla nich ważnych. Zainteresowanych współpracą zarówno formalną, jak i nieformalną jako sympatycy w strukturach .Nowoczesnej Ryszarda Petru zachęcamy do kontaktu. Aktualne wiadomości dotyczące działalności w regionie i w kraju można uzyskać na naszej stronie na Facebooku – powiedział przewodniczący P. Haliniak.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.'Nowoczesna ', to taki palikot /świadomie z małej litery/ lub tratwa ratunkowa dla PO . I niech tak szybko i w tym stylu skończy jak ten rozczochrany z Lubelskiego , który promował , walkę z Kościołem, legalizację marychy i szerzył pedalstwo i odmieńców seksualnych . Gonił jak opętany , krzycząc / jego słowa/Boga niema , Boga nie ma. No i co? Przyszły wybory jesienią 2015 r . i dostał ułamek %. tak też skończy ten Rumun , opluwający Kraj w którym się wychował . Ale czego mozna się spodziewać po lewakach , liberałach skarżących się do przegniłej dogłębnie UE ?.
I ludziom z Przemyśle Petru mózgi wyprał...... żal
Nie wróżę Wam powodzenia.Przemyśl czyli dawna Galicja wschodnia jest 20 lat za resztą Polski.Mentalność autochtonów zatrzymała się natomiast na końcówce XIX wieku niestety.Tutejsi wierzą w zabobony, to co klecha powie jest święte chociażby największą głupotę palnął.Załatwianie jakiejkolwiek sprawy w urzędach - prawie jak za cara.W usługach, wśród sprzedawców, drobnych "biznesmenów" itp. wiedza na temat uprzejmości i kultury sprzedaży - zerowa.Urzędnicy wszelkiej maści łącznie z różnymi funkcjonariuszami - z niesamowicie zawężonym horyzontem. Jak któryś bardziej gramotny to okazuje się że nie z tego regionu jest.Zarządzający od wielu lat tym miastem za nic w świecie nie potrafią wykorzystać nawet jego naturalnych walorów i bogatego historycznego potencjału. Gdy pytam się wielu ludzi: - wymień przynajmniej pięciu współczesnych, zasłużonych (znanych z osiągnięć i czynów, wiedzy, dorobku, z tytułami....) dla Przemyśla, z których możemy być dumni jako mieszkańcy .... cisza. Wierzący po chwili nieśmiało wymieniają - Tokarczuk?!Może mam spaczony ogląd na to wszystko ale to nie tylko moja opinia taka jest.Coś trzeba by zrobić z tym chyba!
PISoBOLSZEWICKIE szczyle już się moczą na samą wiadomość :))Tak trzymać, powodzenie czasy jedynej i słusznej pzpr protoplastki bolszewickiej PISdziny już dawno minęły.
Całe szczęście że Kłamczyński tego nie zrobił członkom swojej sekty.Oni mózgów po prostu nie mają :))
hasler ciebie misiu chyba sutki swędzą
http://www.wsensie.pl/wsensie-tv/item/10883-kukiz-nowoczesna-to-partia-bezideowych-kosmopolitow Nic dodać - nic ująć
Zapraszam na FB Nowoczesna Przemyśl tam są wszelkie informacje
No tak tylko wielcy mali wzrostem patrioci mają patent i jedynie słuszny pomysł na Polskę. A porównywanie Palikota i Nowoczesnej to jakieś wielkie nieporozumienie. Proponuje zapoznać się z programem .Nowoczesnej i później udzielać komentarzy.
Nie sądź gosiu innych swoimi objawami :)
Najbardziej ideowi są PISoBOLSZEWICCY złodzieje i oszuści, nikt i nic nie przebije. Tylko przed delikatność nie wspomnę o prokuratorach stanu wojennego i kacykach w roli I sekretarza nieboszczki PZPR łaszących się dziś przy innej miernocie ideowej stanu wojennego kłamczyńskim.Zawsze jestem w stanie dodać więcej PISoBolszewi :)
wystarczy rzucić okiem na wybrany personalny skład przemyskiego zarządu Nowoczesnej - to już wystarczy ,by mieć własne zdanie
Wiadomość z 25 stycznia 2016 . Komisja Europejska na tzw. Zimowej Sesji nie zajmie się tzw ' sprawą Polski' na wniosek PO Do wznowienia procedury potrzeba było 2/3 głosów , \ KTÓRYCH BRAKOWAŁO .
Na pierwszej w tym roku sesji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy zapadła decyzja, że w tym tygodniu na tym forum nie odbędzie się debata o Polsce.Jednak – na wniosek przedstawiciela EPP w Radzie – taka debata może odbyć się w kwietniu.Debata na temat funkcjonowaniu instytucji demokratycznych w Polsce prawdopodobnie odbędzie się w na posiedzeniu Rady Europy w kwietniu.Debata w kwietniu nie byłaby w trybie pilnym i nie będzie potrzeba 2/3 głosów.
A więc spokojnie co się odwlecze to od tego i PISoBOLSZEWIA nie uciecze :)
Oczywiście, nie uświadczysz tam żadnego prokuratora stanu wojennego lub jakiegoś aparatczyka oszustów z PISoBolszewi.
http://niezalezna.pl/75194-petru-wychowany-pod-okiem-gru-czlowiek-cienia - szkoda ,że nie wielu szuka więcej informacji o tym """liderze""""Nowoczesnej
Do cv: szkoda, że tak NIEWIELU sięga po słownik ortograficzny macierzystego (?) języka.
'Nowoczesna ', to taki palikot /świadomie z małej litery/ lub tratwa ratunkowa dla PO . I niech tak szybko i w tym stylu skończy jak ten rozczochrany z Lubelskiego , który promował , walkę z Kościołem, legalizację marychy i szerzył pedalstwo i odmieńców seksualnych . Gonił jak opętany , krzycząc / jego słowa/Boga niema , Boga nie ma. No i co? Przyszły wybory jesienią 2015 r . i dostał ułamek %. tak też skończy ten Rumun , opluwający Kraj w którym się wychował . Ale czego mozna się spodziewać po lewakach , liberałach skarżących się do przegniłej dogłębnie UE ?.
I ludziom z Przemyśle Petru mózgi wyprał...... żal
Jak sie z Wami skontaktowac?