Reklama

Przemyskie koło .Nowoczesnej

Na początku stycznia br. w Przemyślu zawiązało się koło nowej partii w naszym regionie – .Nowoczesnej Ryszarda Petru.

Podczas walnego zebrania wybrany został zarząd przemyskiego koła. Bezwzględną większością głosów przewodniczącym został Paweł Haliniak, wiceprzewodniczącą – Aneta Bik, sekretarzem – Iga Kaliwoszka, skarbnikiem – Kamil Kurosz, zaś członkiem zarządu – Arkadiusz Sputowski[paywall]. Jak poinformował P. Haliniak, obecnie członkowie koła są w trakcie finalizacji rozmów w sprawie siedziby biura .Nowoczesnej w Przemyślu, do którego mieszkańcy Przemyśla i okolic będą mogli się udać i zgłaszać nurtujące ich problemy.
– Chcemy pomagać w ich rozwiązywaniu. Chcemy być blisko ludzi, by słuchać ich opinii w sprawach dla nich ważnych. Zainteresowanych współpracą zarówno formalną, jak i nieformalną jako sympatycy w strukturach .Nowoczesnej Ryszarda Petru zachęcamy do kontaktu. Aktualne wiadomości dotyczące działalności w regionie i w kraju można uzyskać na naszej stronie na Facebooku – powiedział przewodniczący P. Haliniak.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2016-01-22 17:18:55

     'Nowoczesna ', to taki palikot /świadomie  z małej litery/  lub tratwa ratunkowa dla PO  . I niech tak szybko i w tym stylu skończy jak  ten rozczochrany  z Lubelskiego , który promował    , walkę  z Kościołem,  legalizację marychy i szerzył pedalstwo  i odmieńców  seksualnych . Gonił jak  opętany   , krzycząc / jego słowa/Boga niema , Boga nie ma. No i co?  Przyszły wybory  jesienią 2015   r . i dostał  ułamek %. tak też skończy ten Rumun  , opluwający  Kraj w którym się wychował . Ale czego mozna się spodziewać po lewakach  , liberałach  skarżących się do przegniłej    dogłębnie UE ?.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ?!?!?! - niezalogowany 2016-01-22 18:05:17

    I ludziom z Przemyśle Petru mózgi wyprał...... żal

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nowy - niezalogowany 2016-01-22 19:23:50

    Jak sie z Wami skontaktowac?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości