Reklama

Przemyskie szkoły rządziły

SPORT SZKOLNY – BADMINTON W sali sportowej SP 5 w Przemyślu odbyły się półfinałowej wojewódzkie turnieje dziewcząt i chłopców w badmintonie w ramach Licealiady.

W kategorii dziewcząt wystartowało 9 drużyn z podkarpackich szkół: II LO Przemyśl[paywall], ZS Leżajsk, I LO Przemyśl, ZSEiO Jarosław, ZSEiO Przemyśl, ZSZ Lubaczów, ZSZ Dynów, LO Dynów i ZS Oleszyce. Rywalizacja trwała w trzech grupach, systemem „każdy z każdym”. Najlepszą ekipą okazała się drużyna I LO w Przemyślu w składzie: Katarzyna Domagalska, Klaudia Kordek i Wiktoria Łabuda, wygrywając wszystkie mecze bez straty seta.

Wśród chłopców na starcie stanęło 10 ekip, reprezentujących: ZS Lubaczów, I LO Jarosław, ZSTiO Jarosław, ZSEiO Przemyśl, LO Dynów, ZSZ Dynów, II LO Przemyśl, I LO Przemyśl, ZS Oleszyce i CKZiU Przemyśl. Podobnie jak dziewczęta, rywalizowali w trzech grupach, rozgrywając pojedynki singlowe i deblowe „każdy z każdym”. Zwyciężyła reprezentacja CKZiU Przemyśl w składzie: Daniel Knap, Jakub Kordek i Artur Dudziak. Warto dodać, że wszyscy, tak wśród dziewcząt, jak i chłopców, swoją przygodę z badmintonem zaczynali w klubach z naszego regionu: UKS „Aktywnej Piątce” Przemyśl, UKS „Jagiellonce” Medyka czy UMKS-ie Dubiecko.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama