2 nowoczesne ambulanse otrzymał Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu. Ich uroczyste przekazanie do użytku odbyło się 5 bm. przed Podkarpackim Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie.
Jak podkreślono w trakcie wspomnianej uroczystości, zakupione nowoczesne ambulanse oraz[paywall] urządzenia do kompresji klatki piersiowej, pozwolą zapewnić właściwy standard i wysoki poziom udzielanych świadczeń zdrowotnych przez podstawowe, dwuosobowe zespoły ratownictwa medycznego. Łącznie z budżetu wojewoda podkarpackiego w 2017 roku wydano 6,5 miliona złotych za które zakupiono 13 ambulansów i 13 aparatów do masażu serca. Oprócz Przemyśla trafiły one do placówek w Rzeszowie, Krośnie, Sanoku i Mielcu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze