Reklama

Przemyśl: 2 nowe ambulanse już ratują życie

07/02/2018 15:30

2 nowoczesne ambulanse otrzymał Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu. Ich uroczyste przekazanie do użytku odbyło się 5 bm. przed Podkarpackim Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie.

Jak podkreślono w trakcie wspomnianej uroczystości, zakupione nowoczesne ambulanse oraz[paywall] urządzenia do kompresji klatki piersiowej, pozwolą zapewnić właściwy standard i wysoki poziom udzielanych świadczeń zdrowotnych przez podstawowe, dwuosobowe zespoły ratownictwa medycznego. Łącznie z budżetu wojewoda podkarpackiego w 2017 roku wydano 6,5 miliona złotych za które zakupiono 13 ambulansów i 13 aparatów do masażu serca. Oprócz Przemyśla trafiły one do placówek w Rzeszowie, Krośnie, Sanoku i Mielcu.
red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości