Już po raz czwarty przemyski Rynek „pachniał” Bieszczadami. Urząd Miejski w Przemyślu oraz Stowarzyszenie NatchnieniBieszczadem.pl zaprosili mieszkańców na „Festiwal Natchnieni Bieszczadem IV Dzień Bieszczadzki – Przystanek Przemyśl”.
Program imprezy wypełniony był bogatym repertuarem muzycznym, artystycznym, rękodzielniczym czy animacyjnym. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zaczęło się już w sobotę, 14 czerwca br., na Wzgórzu Zamkowym, gdzie w kinie plenerowym chętni mogli obejrzeć film „Idź pod prąd” o tej legendarnej bieszczadzkiej grupie. Gościem wydarzenia był reżyser obrazu Wiesław Paluch.
Nazajutrz na przemyskim Rynku i scenie tuż obok magistratu działo się bardzo wiele. Występy zespołów muzycznych, prawdziwych zakapiorów z Bieszczad (Paweł Lewandowski, Jurek Krupa, Piotr „Rogalik” Rogala, Andrzej Czyż, Jacek Pikuła czy Mariusz „Manio” Dziob) i Rzeszowa (Grzane Wino czy Żmije). Gwiazdą imprezy była legenda polskiego punk rocka – zespół KSU z Ustrzyk Dolnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze