Reklama

Przemyśl: Odśnieżali skate park zamiast chodnika

20/12/2022 07:05

– W wyniku ataku zimy miejskie ulice pokryła grupa warstwa białego puchu. Mieszkańcy z trudem przedzierali się po chodnikach, na niektórych przejście umożliwiał jedynie wąski, wydeptany pasek.

Dlatego tym bardziej dziwi mnie logika drogowców, którzy wzięli się w poniedziałek za odśnieżanie skate parku przy 22 Stycznia, z którego zimą nikt nie korzysta, a nie za przyległy chodnik, który aż prosił się o odgarnięcie, bo przemierzenie go było prawdziwym wyzwaniem. Czy to zasadna kolejność działań? – pyta mieszkaniec.


mieszkaniec Przemyśla
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama