Ponad 625 tys. zł trafi do 9 podkarpackich gmin. Pieniądze otrzyma również Przemyśl.
Na wniosek wojewody podkarpackiego minister finansów przyznał pieniądze na zwrot utraconych dochodów z tytułu zwolnienia z podatku od nieruchomości w parkach narodowych i rezerwatach przyrody za 2014 r. Rekompensatę otrzymają gminy: Cisna, Dębowiec, Krempna, Lutowiska, Medyka, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski, Ustrzyki Dolne oraz miasto Przemyśl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Po co? I tak przeputają na malowanie i remonty kapliczek i kościółków wiejskich.
625 Tysięcy PLN to dla przeciętnego Kowalskiego ciekawa sumka za którą można kupić mieszkanko i używany w miarę porządny sprowadzany z Niemiec samochód i... to wsio !!! Podzielić tą "POKAŹNĄ KWOTĘ" na 9 (słownie DZIEWIĘĆ) Gmin... to nawet księdzu na tacę nie wystarczy. I po co ten krzyk, zachwyt i euforia???
No dobra - dają jakiemuś Kowalskiemu.Któremu mają dać, żeby nie było krzyków?
Po co? I tak przeputają na malowanie i remonty kapliczek i kościółków wiejskich.
625 Tysięcy PLN to dla przeciętnego Kowalskiego ciekawa sumka za którą można kupić mieszkanko i używany w miarę porządny sprowadzany z Niemiec samochód i... to wsio !!! Podzielić tą "POKAŹNĄ KWOTĘ" na 9 (słownie DZIEWIĘĆ) Gmin... to nawet księdzu na tacę nie wystarczy. I po co ten krzyk, zachwyt i euforia???
No dobra - dają jakiemuś Kowalskiemu.Któremu mają dać, żeby nie było krzyków?