Ponad 4 mln 400 tys. zł musi znaleźć samorząd Przemyśla na budowę sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 14. Radni upoważnili prezydenta do zaciągnięcia zobowiązania na ten cel.
Długo wyczekiwana inwestycja ma kosztować ponad 6,5 mln zł. Niedawno Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało dofinansowanie w wysokości 2 mln 164 tys. zł z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Jest to maksymalna kwota, jaką miasta mogło otrzymać. Pozostałą sumę samorząd musi znaleźć sam. Realizacja zadania przewidziana jest na lata 2018 – 2020.
– To dofinansowanie to efekt dobrze napisanego wniosku. Za to dziękuję całemu wydziałowi inwestycji i panu zastępcy prezydenta Januszowi Hamryszczakowi oraz panu prezydentowi Robertowi Chomie za to, że podjął się zabezpieczenia środków i budowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 14 – powiedział radny Tomasz Schabowski (PO).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ho , ho , to oni chcą budować zespoły basenów , rewitalizować cały upadły Przemyśl , a nie mają pieniędzy na budowę małej salki sportowej w szkole podstawowej. Nawiasem mówiąc przy tej szkole jest niewielka salka sportowa a więc po jaką cholerę budować kolejną , można było pieniądze przeznaczyć na bardzie szczytne cele np. podwyżkę diet wybitnych rajców wiejskich , oczywiście koniecznie podwyżka dla Chomy i vice prezesów , bo za dobra pracę dobra płaca i na kolejne Wolvo takie czarne.
Raczej jest ta hala nie potrzebna proponuję włodażom dać ze swojej kieszeni bo dla większości Przemyślan inwestycja zbędna
Zostawcie Tytanica nie wyciągajcie go , niech w magistracie dalej gra muzyka ......
A nie wiecie że w tej szkole jest kuźnia talentów w koszykówce i nie tylko a dzieci nie mają gdzie ćwiczyć i cisną się w małej salce. Trenować muszą w II LO bo na miejscu nie mają warunków.Ta szkoła co najmniej od 30 lat cieszy się sukcesami w różnych dyscyplinach sportowych.Nie widzę lepszej decyzji jak przekazać w ręce tej szkoły taki obiekt a pieniądze które pozyskają władze miasta napewno nie pójdą na marne.
po raz kolejny Życie się błaźni... to była uchwała o upoważnieniu Prezydenta do zaciągania zobowiązań na kolejny rok budżetowy, bez której nie można rozpocząć przetargu...teraz Pan "pb" nie kuma tematu, tak jak wcześniej Pan "mg" pisał o kredycie na śmieci... co za poziom, żenada. na początek proszę troszkę poczytać Panie "autorze"
Ho , ho , to oni chcą budować zespoły basenów , rewitalizować cały upadły Przemyśl , a nie mają pieniędzy na budowę małej salki sportowej w szkole podstawowej. Nawiasem mówiąc przy tej szkole jest niewielka salka sportowa a więc po jaką cholerę budować kolejną , można było pieniądze przeznaczyć na bardzie szczytne cele np. podwyżkę diet wybitnych rajców wiejskich , oczywiście koniecznie podwyżka dla Chomy i vice prezesów , bo za dobra pracę dobra płaca i na kolejne Wolvo takie czarne.
Raczej jest ta hala nie potrzebna proponuję włodażom dać ze swojej kieszeni bo dla większości Przemyślan inwestycja zbędna
Zostawcie Tytanica nie wyciągajcie go , niech w magistracie dalej gra muzyka ......