Młodzież z I Przemyskiej Sekcji Żeglarskiej uczestniczyła w na Targach Żeglarskich „Boatshow” w Łodzi.
Działające od dwóch lat w Przemyślu Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „Róża Wiatrów” od października br. prowadzi sekcję żeglarską dla dzieci i młodzieży. W ramach zajęć jej członkowie przygotowują się do egzaminu na patent żeglarza jachtowego oraz poszerzają swoją wiedzę i umiejętności żeglarskie. 22 listopada br. 3-osobowa grupa młodzieży pod opieką Agnieszki Kowaliw i Jacka Podwyszyńskiego wzięła udział w odbywających się w Łodzi Targach Żeglarskich Boatshow 2015[paywall].
Podczas imprezy swoją ofertę zaprezentowały aż 203 firmy z: Belgii, Chorwacji, Grecji, Niemiec, Norwegii, Polski, Szwecji, Ukrainy i Włoch. Młodzież mogła zobaczyć 126 jednostek pływających, w tym jachty żaglowe i motorowe, jednostki typu houseboat, łodzie wędkarskie, skutery, kajaki, pontony oraz wyposażenie, silniki, elektronikę, nawigację, odzież i środki bezpieczeństwa.
– Wystawcy przedstawili kilkanaście nowych jachtów. Nasi młodzi adepci żeglarstwa uczestniczyli w warsztatach dotyczących trymowania żagli, nawigacji i meteorologii. Wyjazd na pewno wzbogacił ich wiedzę na temat nowoczesnych technologii i trendów w żeglarstwie, a przy okazji pozwolił zobaczyć na własne oczy sprzęt i wyposażenie, o którym jedynie słyszeli, przygotowując się do egzaminu na patent żeglarski – podsumowała A. Kowaliw.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zastanawiające,że cyklicznie promowane jest akurat to Stowarzyszenie , mimo ,że jest wiele interesujących tematów i inicjatyw dotyczących tego miasta , które nigdy nie trafią na łamy gazety,bo.....no właśnie...
Kolejna osoba co tylko potrafi narzekać i krytykować, skoro stowarzyszenie robi to jest o czym pisać.
Zastanawiające,że cyklicznie promowane jest akurat to Stowarzyszenie , mimo ,że jest wiele interesujących tematów i inicjatyw dotyczących tego miasta , które nigdy nie trafią na łamy gazety,bo.....no właśnie...
Kolejna osoba co tylko potrafi narzekać i krytykować, skoro stowarzyszenie robi to jest o czym pisać.