Reklama

Przemyślanie szturmują podia

KOLARSTWO GÓRSKIE W Spytkowicach i Gdańsku wystąpili przemyscy kolarze górscy, którzy spisali się bardzo dobrze, zajmując eksponowane miejsca.

W Spytkowicach w województwie małopolskim odbyła się I edycja Pucharu Szlaku Solnego. Z powodzeniem wystartowali w tej imprezie zawodnicy PSK Olimpionik Przemyśl. W kategorii juniorów 2. miejsce zajął Jakub Solarz. W kategorii młodzików 5. był Mikołaj Pyrcz, zaś 7. miejsce zajął Mieszko Kowalik.

W Gdańsku wystąpił natomiast Marek Szuper. Po raz drugi wystartował w Tauron Lang Team Race. W bardzo silnej stawce na dystansie „mini – 51 km” zajął znakomite 3. miejsce. Warto dodać, że kilkadziesiąt dni wcześniej na imprezie o tej samej nazwie w Rzeszowie M. Szuper był 2. Na początku lipca br. pan Marek wybiera się na czwartą edycję tej serii do Krokowej na Pomorzu. Kolejna wysoka lokata może mu dać dobre miejsce w klasyfikacji generalnej.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama