KOLARSTWO GÓRSKIE W Spytkowicach i Gdańsku wystąpili przemyscy kolarze górscy, którzy spisali się bardzo dobrze, zajmując eksponowane miejsca.
W Spytkowicach w województwie małopolskim odbyła się I edycja Pucharu Szlaku Solnego. Z powodzeniem wystartowali w tej imprezie zawodnicy PSK Olimpionik Przemyśl. W kategorii juniorów 2. miejsce zajął Jakub Solarz. W kategorii młodzików 5. był Mikołaj Pyrcz, zaś 7. miejsce zajął Mieszko Kowalik.
W Gdańsku wystąpił natomiast Marek Szuper. Po raz drugi wystartował w Tauron Lang Team Race. W bardzo silnej stawce na dystansie „mini – 51 km” zajął znakomite 3. miejsce. Warto dodać, że kilkadziesiąt dni wcześniej na imprezie o tej samej nazwie w Rzeszowie M. Szuper był 2. Na początku lipca br. pan Marek wybiera się na czwartą edycję tej serii do Krokowej na Pomorzu. Kolejna wysoka lokata może mu dać dobre miejsce w klasyfikacji generalnej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze