Reklama

Przemyślanie wybrali! Skwer przy Ratuszowej zostanie zagospodarowany

Zakończyło się głosowanie mieszkańców miasta, dotyczące wyboru skweru, który będzie zagospodarowany w ramach projektu „Razem zmieniamy Przemyśl”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014 – 2021.

Mieszkańcy mieli do wyboru pięć miejsc. W głosowaniu wzięły udział 494 osoby. Bezapelacyjnym zwycięzcą został skwer przy ul. Ratuszowej, zdobywając prawie połowę głosów, czyli 245[paywall]. W dalszej kolejności wybór padł na: plac Wyszehradzki przy ul. Wodnej (86 głosów), plac na Zniesieniu koło Krzyża Zawierzenia (77 głosów), skwer przy ul. Długosza (45 głosów) oraz teren przy II Liceum Ogólnokształcącym im. K. Morawskiego w Przemyślu (41 głosów).

Na tę inwestycję zarezerwowane są 53 tys. zł. W ramach tej kwoty dojdzie do: wyrównania terenu, wykonania chodników dostępnych dla niepełnosprawnych i małej architektury, zamontowania energooszczędnego oświetlenia i nasadzeń zieleni.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama