W środę policjanci na ul. Mickiewicza zauważyli zakrwawionego mężczyznę leżącego na chodniku. Udzielili mu pomocy i wezwali pogotowie.

Jak podaje oficer prasowy KMP w Przemyślu sierż. szt. Marta Fac: „40-letni mieszkaniec Dębicy, wychodząc ze sklepu, został zaatakowany przez nieznanego mężczyznę, który zażądał od niego pieniędzy, a gdy ten odmówił, zaczął go bić i kopać po twarzy. Po czym uciekł”.
37-letni mieszkaniec Przemyśla idąc ulicą, zaatakował przechodnia i po prostu uciekł. Na szczęście jego ucieczkę do kamienicy zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Usłyszał wczoraj zarzut usiłowania rozboju i zostały wobec niego podjęte środki zapobiegawcze – policyjny dozór, zakaz opuszczania kraju i zbliżania się do pokrzywdzonego.
Jak informuje policja, za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nie krócej niż 3 lata!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.''Traktujmy innych tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Jeśli nie chcesz być bity, okaleczany, torturowany i zabijany, nie powinieneś spokojnie patrzyć na czyjąś krzywdę. W końcu jesteśmy ludźmi'' - MOBYYOUTUBE.COM - DRASTYCZNE SZOKUJĄCE I TY BIERZESZ W TYM UDZIAŁ
WEGETARIANIE MNIEJ AGRESYWNI NIŻ MIĘSOŻERCY? - POLKI.PL
Kara powinna byc min 12 lat! Inaczej nie bedzie prewencyjna
Przemysl zaczyna byc miastem bardzo niebezpieczym przez takich drani trzeba surowiej karac taka patologie
''Traktujmy innych tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Jeśli nie chcesz być bity, okaleczany, torturowany i zabijany, nie powinieneś spokojnie patrzyć na czyjąś krzywdę. W końcu jesteśmy ludźmi'' - MOBYYOUTUBE.COM - DRASTYCZNE SZOKUJĄCE I TY BIERZESZ W TYM UDZIAŁ
WEGETARIANIE MNIEJ AGRESYWNI NIŻ MIĘSOŻERCY? - POLKI.PL
DEZERTER - BICIE - TEKSTOWO.PL