Reklama

Przerwana seria Pogoni-Sokoła Lubaczów


Piłkarze III ligi (grupa IV) rozegrali ostatnią, 17. kolejkę, spotkań w rundzie jesiennej. Pogoń-Sokół Lubaczów gościła w Starachowicach.


Każda seria ma swój kres. Pogoń-Sokół Lubaczów nie przegrała od sześciu meczów. Sposób na ekipę Andrzeja Paszkiewicza znalazł w ostatniej kolejce rundy jesiennej Star w Starachowicach. Zespół niezwykle solidny, pewnie plasujący się w środku ligowej tabeli. Przed tym pojedynkiem szkoleniowiec lubaczowian zamieszał w składzie, sadzając na ławce rezerwowych etatowych w ostatnim czasie graczy: Adama Imielę, Kacpra Chełmeckiego czy Łukasza Mazurka. Czy to miało wpływ na postawę jego zespołu? Nie wiadomo, ale z pewnością pokazało głębię składu Pogoni-Sokoła. O losach potyczki rozstrzygnęła jedna akcja, tuż po rozpoczęciu II połowy. Mimo tego przyjezdni mogli pokusić się o punkt, nie wykorzystali bowiem rzutu karnego. Star zdystansował Pogoń-Sokół w tabeli. Lubaczowianie rundę jesienną zakończyli na 8. miejscu. I to była dobra runda w ich wykonaniu! Mogło być lepiej, ale mogło być gorzej. Przed III-ligowcami w tym roku jeszcze dwie kolejki w ramach rundy wiosennej. W sobotę, 22 listopada br. (g. 13), do Lubaczowa przyjedzie lider tabeli – Avia Świdnik.


Star Starachowice – Pogoń-Sokół Lubaczów 1:0 (0:0)

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/11/2025 16:20
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama