Mamy dobrą wiadomość dla zapominalskich. Jeśli pożyczyłeś książkę z księgozbioru Przemyskiej Biblioteki Publicznej i z jakichś powodów nie oddałeś jej w terminie, wypożyczalnia potraktuje cię ulgowo i nie zapłacić kary za zwłokę. Jednak musisz zwrócić przetrzymywane pozycje przed 31 sierpnia.
Amnestia dla czytelników to dobra okazja do rozliczenia się z zaległości. Jeśli masz w domu książki wypożyczone z PBP przy ulicy Grodzkiej lub którejś z filii placówki i dawno minął termin ich zwrotu, jesteś w komfortowej sytuacji. Możesz je zwrócić i nie poniesiesz żadnych konsekwencji za opóźnienie. Pod warunkiem, że zdążysz przed końcem wakacji. Natomiast jeśli nie oddajesz książek, bo gdzieś je zapodziałeś albo uległy zniszczeniu, też masz wyjście z sytuacji. W takim wypadku musisz skontaktować się z biblioteką, powiedzieć o zaistniałej sytuacji i umówić się na przekazanie innego egzemplarza niezwróconego tytułu bądź książki o podobnej tematyce. Również i w takim przypadku naliczone kary zostaną anulowane. Po 31 sierpnia nie ma zmiłuj. Za brak zwrotu pożyczonych pozycji trzeba będzie zapłacić karę wg stawek zawartych w regulaminie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pod tym Jakim - bylejakim komentować nie można, więc odnośnie przyjazdu owego do Przemyśla na wiec poparcia dla Dudy. Zapewne przywiozą autokarami opłaconych krzykaczy, którzy będą udawać przemyślan. Nie dajmy się zwariować.
Komitet Trzaskowskiego robi tak w każdym mieście. Świetny patent. Trzeba uczyć się od najlepszych.
Ależ piękna Biblioteka!Nic, tylko zasiadać i czytać! czyli jednak można i da się zrobić, tylko trzeba chcieć|!
Ap. mylisz się, Trzaskowski jest na to za uczciwy i za biedny by móc opłacać klakierów. Duda co innego. Jako urzędujący prezydent ma nieograniczone możliwości dostępu do środków pieniężnych plus wpływy ze spółek skarbu państwa, które finansują jego kampanię. Stać go by płacić stówkę lub dwie podstawionym pseudo wyborcom jedynie za skandowanie jego nazwiska. Nie mówiąc już o plugawych ulotkach, które sfinansował z naszych podatków rozpowszechnianych przez Pocztę Polską.
Ale masz na to dowody. Widziałeś jak płacą. Czy tak tylko piszesz? Naprawdę uważasz że prezydent nie ma zwolenników, którzy chcą go bezinteresownie poprzec? I od razu napiszę znając wasze argumenty, że Pan Trzaskowski też popiera 500+, i chce jeszcze dorzucić 200 do emerytury za każde wychowane dziecko. Przeja wszystkie socjalne pomysły od PiSu, i myśli że jest wiarygodny. Jedyne czego można być pewnym to to że z powrotem da ubekom wielotysięczne emerytury bo o elektorat trzeba dbać.
Ot i cały PiS. Ich ubecy są lepsi niż pozostali.
Ot i całe PO , nic do zaoferowania. Ale wpisu kompletnie nie rozumiem. Panu to właściwie chodzi o.....?
Pod tym Jakim - bylejakim komentować nie można, więc odnośnie przyjazdu owego do Przemyśla na wiec poparcia dla Dudy. Zapewne przywiozą autokarami opłaconych krzykaczy, którzy będą udawać przemyślan. Nie dajmy się zwariować.
Komitet Trzaskowskiego robi tak w każdym mieście. Świetny patent. Trzeba uczyć się od najlepszych.
Ależ piękna Biblioteka!Nic, tylko zasiadać i czytać! czyli jednak można i da się zrobić, tylko trzeba chcieć|!