Reklama

Przewodnicy z Przemyśla zapraszają na rajd „Niedźwiedzim szlakiem”

21 lutego, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego, przemyscy przewodnicy skupieni w PTTK Oddział w Przemyślu zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego zwiedzania miasta pod hasłem „Niedźwiedzim szlakiem”.

– Jako przewodnicy turystyczni działający na terenie miasta Przemyśla i województwa podkarpackiego już trzynastokrotnie zorganizowaliśmy w Przemyślu obchody Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego. Imprezy te cieszyły się dużą popularnością, mamy nadzieję, że i w tym roku dopisze nam frekwencja, a my ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby obchody były atrakcyjne – mówi w imieniu Zarządu Koła Przewodników Turystycznych PTTK Przemyśl Marta Kroczek.

Podkreśla jednocześnie, że ideą święta jest oprowadzanie miejscowych ludzi po ich terenie i jednocześnie przybliżenie pracy przewodników i ich roli w obsłudze turystów, a w szczególności w kreowaniu wizerunku miasta czy regionu.

Reklama

By skorzystać z możliwości bezpłatnego zwiedzania, 21 lutego należy się stawić w Rynku, koło fontanny z niedźwiadkiem.

Na grupy zorganizowane przewodnicy czekają w godzinach 10 – 14 (wymagana jest wcześniejsza rezerwacja pod numerem tel. 606 674 323), a indywidualni chętni powinni się stawić w tym samym miejscu w godzinach 14 – 18 (wyjścia w teren organizowane będą co pół godziny).

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości