Mimo że tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy planowany jest na 25 stycznia, w Przeworsku już wystartowała rejestracja wolontariuszy. Czujesz w sobie chęć pomagania i chcesz się przysłużyć dobrej sprawie, zgłoś się!
„Dołącz do ekipy dobra i zagraj razem z nami podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Wielki finał odbędzie się 25 stycznia 2026” – zachęcają przedstawiciele Sztabu Przeworsk o numerze #6725
Jak zostać wolontariuszem? Zarejestrować się można na dwa sposoby: osobiście, zgłaszając się do siedziby Sztabu Przeworsk mieszczącego się w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku lub inline, pod adresem: https://iwolontariusz.wosp.org.pl
W przypadku osób niepełnoletnich wniosek w imieniu zgłaszającego się musi wypełnić rodzic lub opiekun prawny. Potem pozostaje już tylko czekać na sygnał zwrotny odnośnie pierwszego spotkania organizacyjnego. W przypadku osób niepełnoletnich – obecność rodzica lub opiekuna jest na nim obowiązkowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze